Zakładki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
sobota, 04 czerwca 2011
W czerwcu dzień bez truskawki jest dniem straconym. Albo kupuję je zaraz po porannym treningu albo wyciągam z lodówki mrożone. I później, w ciągu kilku minut (najwięcej czasu zajmuje płukanie i odrywanie szypułek) mam pyszne śniadanie, obiad*, deser lub kolację. Kilka propozycji:
piątek, 03 czerwca 2011
Kupilam 1 czerwca ale zaczynam przegladac dopiero dzisiaj, zgodnie z mysla przewodnia numeru "Slow life-slow food". Tak, bardzo mi ona dzisiaj odpowiada i marze o takim poranku: najpierw wybieranie warzyw i owocow na targu, pozniej kawa na tarasie z widokiem na morze i do niej lektura wczorajszej gazety. Celebrowanie kazdej minuty. A w numerze:
czwartek, 02 czerwca 2011
Zapraszam do lektury. A później jak najczęstszego wykorzystywania teorii w praktyce.
środa, 01 czerwca 2011

Z okna obserwuję przedszkolny ogród: bawiące sie dzieci generują więcej hałasu niż auta przejeżdzające pod moim drugim oknem. A ile przy tym energii i radość:)

Przyjrzyjcie się czasem przedszkolakom. Zwykła aktywność: bieganie, skoki, szaleństwa na hustawkach sprawiają im tyle radości. Odkryjcie tę radość w sobie. I niech Dzień Dziecka zdarza się częściej niż raz w roku:)

07:11, sky.dancer
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 22 marca 2011
W szesnastu miastach w Polsce ruszyła akcja BiegmBoLubię. Chcemy pokazać, że bieganie jest źródłem radości, doskonałego nastroju, a także świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu dostępnym dla każdego.
poniedziałek, 21 marca 2011
Najpopularniejszy trening kardio.
1 ... 11 , 12