Zakładki:
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
środa, 21 września 2011
Przyglądając się jej zdjęciom, wierzę w skuteczność tego ćwiczenia:)
poniedziałek, 19 września 2011
"Przepis na życie" w niedzielę = takie oto śniadanie w poniedziałek:
niedziela, 18 września 2011

Dobre decyzje są wynikiem mądrości. Mądrość jest wynikiem doświadczenia. Doświadczenie jest wynikiem złych decyzji.
Tak więc, nie istnieje coś takiego, jak zła decyzja.

sobota, 17 września 2011
Ponieważ z jednej strony dbam o włosy ale z drugiej nieustannie narażam je na kontakt z wodą słoną, chlorowaną, silnym wiatrem i mocnym słońcem, podstawowa pielęgnacja (szampon + odżywka) to dla nich za mało.
piątek, 16 września 2011
Czy pozytywna egoistka to ja? pstanowiłam przekonać się o tym 14 września, na spotkaniu w "OKu Miasta"
wtorek, 13 września 2011
poniedziałek, 12 września 2011
Zawsze mam w zamrażalce skitrane opakowanie ciasta francuskiego (uwielbiam ciasto francuskie i uwielbiam słowo "skitrane"). Znakomicie sie przydaje w róznych awaryjnych sytuacjach: gdy wpadną niezapowiedziani znajomi albo gdy szybko muszę cość zjeść a nie mam ochoty na makaron z serem.
niedziela, 11 września 2011
Chyba każdy, kto spróbował marszu z kijkami choć raz usłyszał to pytanie od przypadkowych obserwatorów. I chyba obawa przed spotkaniem z takimi prześmiewcami skutecznie odstrasza tych, którzy dopiero chcieliby zacząć.
sobota, 10 września 2011
Na początek sensacja: Właśnie dzisiaj, w pierwszym dniu trwania Festiwalu Biegowego Międzynarodowa Federacja Biegów Górskich przyznała Krynicy Zdrój prawo organizacji przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Biegach Górskich. W finałowym głosowaniu Krynica pokonała kontrkandydata jakim był amerykański stan Alaska. Ogromnie się cieszę:)
Bardziej niż "doskonała figrura w 14 dni" (jakoś nie działają na mnie takie hasła) przekonało mnie "ćwicz w rytmie gorących latynoskich melodii"; zakupiłam więc magazyn o zdrowiu "Vita" (10zł z płytą) i zabrałam się do dzieła:)
piątek, 09 września 2011
W tej chwili nie jest jeszcze istotne, czy chcesz przebiec maraton, czy schudnąc, czy może opanować hiszpański przed zbliżającycm się urlopem. Postępuj według poniższych pięciu kroków i opracuj własną receptę.
czwartek, 08 września 2011
Bardzo skuteczne ćwiczenie mięśni posladkowych. Działa również na brzuch!
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12